moraljan i wspólnicy

kancelaria adwokatów i doradców podatkowych

Zespół

Zapytaj o szczegóły oferty:

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres e-mail (wymagane):

Telefon:

Teść:

Robert Moraljan – adwokat i doradca podatkowy; absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Specjalizuje się w prawie podatkowym oraz prawie gospodarczym. Świadczy usługi z zakresu bieżącego obsługi prawnej i podatkowej przedsiębiorców, reprezentacji klientów przed organami administracji, w tym organami podatkowymi oraz sądami powszechnymi i administracyjnymi. Jest autorem publikacji w zakresu prawa podatkowego; prowadzi wykłady i szkolenia z zakresu prawa podatkowego. Jest członkiem Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do spraw Doradztwa Podatkowego.

 

Izabela Moraljan – adwokat, Magister Legum; absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku oraz Wydziału Prawa na Ludwig- Maximilians- Universität w Monachium. Specjalizuje się w polskim, jak też niemieckim prawie cywilnym, rodzinnym i karnym. Dzięki kilkuletniej praktyce odbytej w polsko- niemieckiej Kancelarii Adwokackiej w Monachium posiada doświadczenie w zakładaniu i bieżącej obsłudze niemieckich spółek prawa handlowego. Świadczy pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej na terenie Niemiec.

 

Awedis Moraljan – doradca podatkowy. Świadczy usługi z zakresu bieżącej obsługi prawnej i podatkowej przedsiębiorców, reprezentacji klientów przed organami administracji, w tym organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi. Współzałożyciel i wieloletni przewodniczący podlaskiego oddziału Stowarzyszenia Ekspertów Finansowych i Doradców Podatkowych w Białymstoku; w latach 2002- 2006 członek Krajowej Komisji Rewizyjnej Krajowej Izby Doradców Podatkowych.